Demonstratie osteopathie op menwedstrijd in Horst

Menvereniging Peel en Maas houdt zich bezig met alle aspecten van het aangespannen paard/pony. Hiermee probeert zij een doelmatig gebruik van het paard/pony als trekdier te bevorderen. Op 13 april 2015 heeft Judith van Neer van Vital Equine dan ook een presentatie gegeven over paardenmassage en osteopathie op onze voorjaarsledenvergadering. Judith van Neer is sportmasseur en osteopaat voor paarden in opleiding. Mocht je deze mooie presentatie hebben gemist, neem dan eens een kijkje op haar website www.vital-equine.nl.

Maar de Menvereniging deed nog een stapje verder. Op de foto’s Rencorosso, moeder heet Rencorossa, van de spaanse staatsstoeterij Hiero Del Bocado geeft hier acte de presence met Manon Thijssen. Samen met de paardenmasseuse Jeannette Craenmehr wordt hier het botstelsel en spierweefsel van het paard wel heel plastisch in beeld gebracht. Neem ook eens een kijkje op de website van Jeanette: www.sportpaardenmassagelimbrug.nl

Renco2 Renco

Reacties zijn gesloten.