Overlijden Erelid Serve Keijsers

Beste leden, vrienden en kennissen van Menvereniging Peel en Maas,

Met veel verdriet in het hart willen we jullie melden dat ons Vé Keysers is ontvallen.
Dankbaar zijn we dat we deze geweldige voorman hebben mogen kennen.
Zijn tomeloze energie en liefde voor familie, vrienden, Ysselsteyn, paarden en zijn verenigingen waar hij jarenlang voorzitter van was, geven daar blijk van. En nog zijn deze voorbeelden slechts een klein deel van wat deze bescheiden, vriendelijke, altijd een echte heer, ons heeft gebracht. Voor iedereen een vriendelijk en begrip tonend woord en vooral steun in alle soorten en maten. Nooit stond men vergeefs aan zijn deur en zijn museum zei alles over zijn kennis en liefde voor zijn voorvaders en traditioneel gerij. Als Erelid van onze Menvereniging is en blijft Serve een groot voorbeeld van hoe we in de toekomst met alle leden een bloeiende vereniging houden.

Wij wensen Hannie, Servé en Trudy, Kiki en Faas en Edwin en Claudia, Robin, Sef en Toon, veel sterkte in de komende dagen.

Reacties zijn gesloten.